Drevený podnos na tortu so skleneným poklopom Antic Line Cake

Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z... viac informácií »
Drevený podnos na tortu so skleneným poklopom Antic Line Cake
Značka: Antic Line
74 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z...

Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z dobovej fotografie zhotovenej pred sto rokmi.
Lacný tovar Drevený podnos na tortu so skleneným poklopom môžete zohnať bezstarostne tu u nás v populárnej rubrike etažéry. Zaobstarajte si podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Populárny dodávateľ Antic Line pre svojich zákazníkov dodáva skvelé výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Mrknite na ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Antic Line. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Drevený podnos na tortu so skleneným poklopom Antic Line Cake od značky s dobrým menom Antic Line je možné kúpiť u nás výhodne. Práve teraz za 74 EUR.