Drevená oválna vareška Orion Face, dĺžka 30 cm

Bez varešiek a ďalších ručných nástrojov sa v kuchyni skrátka nezaobídete. Česká značka Orion vyrába úplnú klasiku, ktorá musí byť poruke... viac informácií »
Drevená oválna vareška Orion Face
Značka: Orion
1,60 EUR1,99 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Bez varešiek a ďalších ručných nástrojov sa v kuchyni skrátka nezaobídete. Česká značka Orion vyrába úplnú klasiku, ktorá musí byť poruke...

Bez varešiek a ďalších ručných nástrojov sa v kuchyni skrátka nezaobídete. Česká značka Orion vyrába úplnú klasiku, ktorá musí byť poruke pri každom pečení a varení.
Úplne jedinečný kus Drevená oválna vareška Orion Face, dĺžka 30 cm máte možnosť zohnať bezprostredne tu na stránkach v populárnej sekcii . Teraz získate ešte ostatné výrobky v spomínanej sekcii v zľave! Populárny dodávateľ Orion môže ponúkať top produkty To však nie je všetko, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke viac skvelých kúskov od značky Orion. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený tovar Drevená oválna vareška Orion Face, od dodávateľa s dlhou históriou Orion môžete získať dnes za najnižšiu cenu. Aktuálne v akcii za 1,60 EUR.