Drevená nástenná váza v čiernej farbe Kate Louise Black Flowerpot IV.

Vyšperkujte svoj domov a dodajte mu nádych moderného škandinávskeho štýlu s nástennou vázou Kate Louise. Jeho základňu tvorí geometricky tvarovaná... viac informácií »
Drevená nástenná váza v čiernej farbe Kate Louise Black Flowerpot IV.
Značka: Kate Louise
16,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vyšperkujte svoj domov a dodajte mu nádych moderného škandinávskeho štýlu s nástennou vázou Kate Louise. Jeho základňu tvorí geometricky tvarovaná...

Vyšperkujte svoj domov a dodajte mu nádych moderného škandinávskeho štýlu s nástennou vázou Kate Louise. Jeho základňu tvorí geometricky tvarovaná drevená doska, do ktorej je vložená sklenená rúrka. Je ideálna na vystavovanie čerstvých a sušených kvetov.
Veľa obľúbený výrobok ide získať teraz tu na našom webe umiestnený v sekcii vázy! Teraz si môžete kúpiť nové kusy v spomínanej rubrike za výhodné peniaze! Známa značka Kate Louise môže ponúknuť skvelý tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od značky Kate Louise. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý výrobok Drevená nástenná váza v čiernej farbe Kate od renomovaného dodávateľa Kate Louise pohodlne nakúpite tu skutočne lacno. Teraz zaobstaráte len za 16,49 EUR.