Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue, 40 × 60 cm

Tento skvelý produkt Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue, 40 × 60 cm obstaráte teraz tu na našom webe v sekcii... viac informácií »
Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue
Značka: Surdic
38 EUR48 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Tento skvelý produkt Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue, 40 × 60 cm obstaráte teraz tu na našom webe v sekcii...

Tento skvelý produkt Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue, 40 × 60 cm obstaráte teraz tu na našom webe v sekcii veľkoformátové dekorácie. Zaobstarajte si parádne produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii! U zákazníkov obľúbená značka Surdic pre svojich zákazníkov poskytuje vynikajúci sortiment Môžete sa presvedčiť sami! Zavesená na stene, len tak ľahko opretá na skrinke či na zemi… Tejto ceduli to pristane skutočne všade! Na rozdiel od bežných obrazov je odolnejšia, nemá žiadny rám ani sklo, a dokáže vykúzliť skutočne zaujímavý a osobitý interiér s kvapkou vašej duše.

Ceduľa je potlačená kvalitným atramentom, lakovaná a odolná proti UV lúčom.

Veľmi obľúbený produkt Drevená nástenná dekoratívna ceduľa Surdic Elephants Cue, 40 × 60 cm od výrobcu so zárukou kvality Surdic máte možnosť dostať v súčasnosti výhodne. Teraz zaobstaráte len za 38 EUR.