Dóza s vrchnákom na jedlo Addis Seal Tight Square Foodsaver, 10 l

Zlaďte si všetkých kuchynských pomocníkov do jedného farebného tónu a vyberte si výrobky, ktoré vám uľahčia život. Uvidíte, že uskladňovanie... viac informácií »
Dóza s vrchnákom na jedlo Addis Seal Tight Square Foodsaver
Značka: Addis
7,60 EUR9,49 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Zlaďte si všetkých kuchynských pomocníkov do jedného farebného tónu a vyberte si výrobky, ktoré vám uľahčia život. Uvidíte, že uskladňovanie...

Zlaďte si všetkých kuchynských pomocníkov do jedného farebného tónu a vyberte si výrobky, ktoré vám uľahčia život. Uvidíte, že uskladňovanie potravín, umývanie riadu či organizácia zásuviek sa stanú aspoň o niečo znesiteľnejšie.

Vrchnák nedávajte do umývačky riadu.

Britská značka Addis je už po mnoho desaťročí expertom na upratovanie a svojimi výrobkami vám pomôže doma ľahko udržať poriadok. Veľmi jedinečný produkt Dóza s vrchnákom na jedlo Addis Seal Tight Square Foodsaver, 10 l ide zohnať jednoducho na našom webe v známej rubrike krabičky na jedlo! Teraz môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto známej sekcie za výhodnú cenu.

Tento akčný výrobok Dóza s vrchnákom na jedlo Addis Seal Tight od výrobcu Addis ide zohnať na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Výhodne za cenu 7,60 EUR.