Dóza na čokoládu Antic Line Chocolat

Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z... viac informácií »
Dóza na čokoládu Antic Line Chocolat
Značka: Antic Line
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z...

Vintage štýl a nádych dávnych čias, taká je značka Antic Line. A predovšetkým všetky jej bytové doplnky, ktoré akoby sa k vám domov presunuli z dobovej fotografie, zhotovenej pred sto rokmi. Výnimočný kus Dóza na čokoládu Antic nájdete ľahko na našom webe zaradený v kategórii dózy. Pripravili sme pre vás skvelé kusy z našej rubriky vo výhodnej akcii. Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie kúsky značky Antic Line. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Antic Line vás a vašich blízkych obohatí o top výrobky Presvedčte sa.

Vysoko kvalitný výrobok Dóza na čokoládu Antic Line od renomovaného dodávateľa Antic Line možno nájsť aktuálne navždy výhodne. Akčná cena od 35,90 EUR.