Doska na krájanie z kaučukovníka T&G Woodware Colonial Home, 27,5 × 15 cm

Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej prím drevo a jednoduché tvary, krásny jemný dekor a hlavne poctivá práca. To isté... viac informácií »
Doska na krájanie z kaučukovníka T&G Woodware Colonial Home
Značka: T&G Woodware
14,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej prím drevo a jednoduché tvary, krásny jemný dekor a hlavne poctivá práca. To isté...

Videli ste niekedy naživo vidiecku anglickú kuchyňu? Hrá v nej prím drevo a jednoduché tvary, krásny jemný dekor a hlavne poctivá práca. To isté nájdete aj v kuchynskej kolekcii značky T&G Woodware, ktorá sama pochádza z anglického Bristolu, a tak veľmi dobre vie, ako vytvoriť tie pravé anglické doplnky nasiaknuté vidiecku atmosférou.Často vyhľadávaný výrobok Doska na krájanie z kaučukovníka T&G Woodware Colonial Home, 27,5 × 15 cm zoženiete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v kategórii dosky na krájanie. Máme pre vás podobné produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca T&G Woodware dlhodobo dodáva prémiový sortiment Nové kúsky každý deň! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac kúskov značky T&G Woodware. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Doska na krájanie z kaučukovníka od známeho výrobcu T&G Woodware môžete si kúpiť aktuálne na našej webovej stránke za mimoriadne nízku cenu! Lacno za 14,49 EUR.