Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMPB, 70 × 160 cm

Doprajte svojim deťom domček pre dvoch. Domčeková palanda vám zaberie menej miesta a deťom tak ostane viac priestoru na hranie . Prístupové schodíky... viac informácií »
Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMPB
Značka: Adeko
449 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte svojim deťom domček pre dvoch. Domčeková palanda vám zaberie menej miesta a deťom tak ostane viac priestoru na hranie . Prístupové schodíky...

Doprajte svojim deťom domček pre dvoch. Domčeková palanda vám zaberie menej miesta a deťom tak ostane viac priestoru na hranie . Prístupové schodíky sa nachádzajú netradične na boku postele.

Zamilujte sa do postieľok značky Adeko
Dizajn nábytkovej značky Adeko ide s dobou, ale hlavne myslí na bezpečie našich najmenších. Rámy postele sú pár centimetrov nad zemou, a to hneď z dvoch dôvodov.
• uľahčujú dieťaťu ľahké lezenie postele.
• matrac je síce pri zemi, ale konštrukcia poskytuje dostatočný priestor pre správnu cirkuláciu vzduchu. Nemusíte sa teda báť plesnivejúcich matracov.

Konštrukcia postieľok sú z certifikovaného borovicového dreva. Adeko používa lepené drevo bez suku, ktoré je pri nižšej hrúbke ďaleko pevnejšie a nepodlieha krúteniu ani praskaniu dreva.

Drevo borovice zostáva vo svojej prirodzenej podobe až do detskej izbičky. Nie je natretý žiadnymi chemickými nátermi ani moridlom, a tak je úplne bezpečné pre naše malé poklady.

Všetky krivky a hrany sú Starostlivo zaoblené. Nehrozia tak nešťastné úrazy a boliestky. Kúpte deťom k posteli aj kvalitný matrac ♥ . Na Bonami máme veľký výber a možnosť vrátenia do 90 dní aj po jej vyskúšaní.
Akčný tovar Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila možno zohnať jednoducho tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii detské postele! Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z našej rubriky v akcii!

Obľúbený a kvalitný produkt Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMPB, 70 × 160 cm od známej spoločnosti Adeko pohodlne zaobstaráte zde teraz za dobrú cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 449 EUR.