Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMP, 90 x 180 cm

Ak máte dve deti, ale len jednu izbu , je palandová postieľka v tvare domčeka tou pravou voľbou. Poskytne deťom dostatok súkromia, ale zároveň budú... viac informácií »
Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMP
Značka: Adeko
529 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ak máte dve deti, ale len jednu izbu , je palandová postieľka v tvare domčeka tou pravou voľbou. Poskytne deťom dostatok súkromia, ale zároveň budú...

Ak máte dve deti, ale len jednu izbu , je palandová postieľka v tvare domčeka tou pravou voľbou. Poskytne deťom dostatok súkromia, ale zároveň budú stále spolu, čo utuží ich súrodenecké vzťahy ♥

Zamilujte sa do postieľok značky Adeko
Dizajn nábytkovej značky Adeko ide s dobou, ale hlavne myslí na bezpečie našich najmenších. Rámy postele sú pár centimetrov nad zemou, a to hneď z dvoch dôvodov.
• uľahčujú dieťaťu ľahké lezenie postele.
• matrac je síce pri zemi, ale konštrukcia poskytuje dostatočný priestor pre správnu cirkuláciu vzduchu. Nemusíte sa teda báť plesnivejúcich matracov.

Konštrukcia postieľok sú z certifikovaného borovicového dreva. Adeko používa lepené drevo bez suku, ktoré je pri nižšej hrúbke ďaleko pevnejšie a nepodlieha krúteniu ani praskaniu dreva.

Drevo borovice zostáva vo svojej prirodzenej podobe až do detskej izbičky. Nie je natretý žiadnymi chemickými nátermi ani moridlom, a tak je úplne bezpečné pre naše malé poklady.

Všetky krivky a hrany sú starostlivo zaoblené. Nehrozia tak nešťastné úrazy a boliestky. Kúpte deťom k posteli aj kvalitný matrac ♥ . Na Bonami máme veľký výber a možnosť vrátenia do 90 dní aj po jej vyskúšaní.
V zľave tovar Domčeková palanda z borovicového dreva Adeko Mila DMP, 90 x 180 cm máte možnosť dostať ľahko tu u nás umiestnený v kategórii detské postele. Teraz nájdete iné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Adeko dlhodobo ponúka top sortiment A to je ešte len začiatok! Nebojte, v ponuke toho máme viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky značky Adeko. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Domčeková palanda z borovicového dreva od tejto skvelej značky Adeko jednoducho môžete získať práve dnes výhodne. Teraz zaobstaráte len za 529 EUR.