Digitálna kuchynská váha v striebornej farbe Sabichi

Skúsení pekári a cukrári vedia, že tieto disciplíny si žiadajú presnosť. Digitálna kuchynská váha zaistí, že vaše výtvory budú vždy presne... viac informácií »
Digitálna kuchynská váha v striebornej farbe Sabichi
Značka: Sabichi
12 EUR
Kúpiť v e-shope »
Skúsení pekári a cukrári vedia, že tieto disciplíny si žiadajú presnosť. Digitálna kuchynská váha zaistí, že vaše výtvory budú vždy presne...

Skúsení pekári a cukrári vedia, že tieto disciplíny si žiadajú presnosť. Digitálna kuchynská váha zaistí, že vaše výtvory budú vždy presne podľa receptu a presne podľa predstáv.

Batéria je súčasťou balenia, maximálna kapacita je 5 kg. Automatické vypnutie po 10 sekundách. Indikátor pretiahnutia a nízke batérie. Jednotky váženia kg, gram, oz, lbs & ml. Super produkt Digitálna kuchynská váha v striebornej farbe je k dispozícii práve tu a teraz na našich stránkach v kategórii kuchynské váhy. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze! To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme aj v ponuke viac skvelých výrobkov od dodávateľa Sabichi. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ Sabichi vás a vašich blízkych obohatí o veľmi kvalitný sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Veľmi obľúbený produkt Digitálna kuchynská váha v striebornej farbe od dodávateľa tovaru Sabichi možno nájsť práve teraz na našej webovej stránke za najnižšiu cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 12 EUR.