Detský vankúšik s prímesou bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Paresso, ⌀ 29 cm

Toto nie je len tak obyčajný vankúšik. Ide aj o obľúbenú hračku a ochrancu pokojného snívania našich milovaných zlatíčok. Uvidíte sami, ako sa... viac informácií »
Detský vankúšik s prímesou bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Paresso
Toto nie je len tak obyčajný vankúšik. Ide aj o obľúbenú hračku a ochrancu pokojného snívania našich milovaných zlatíčok. Uvidíte sami, ako sa...

Toto nie je len tak obyčajný vankúšik. Ide aj o obľúbenú hračku a ochrancu pokojného snívania našich milovaných zlatíčok. Uvidíte sami, ako sa im radosťou rozžiaria očká pri pohľade na hravý motív tohto kúsku.

Veselé farby a motív sú skvelou kombináciou pre precvičovanie detskej fantázie a vnímanie okolitého sveta. Urobme im ho teda čo najkrajší ♥

Vankúšik môžete prať ručne, ale aj v práčke na jemný režim, len sa vyhnite sušeniu v sušičke. Zaistíte tak dlhšiu životnosť a stálosť farieb potlače.

Neodolateľný produkt Detský vankúšik s prímesou bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Paresso, ⌀ 29 cm od dodávateľa so skvelou povesťou Mike & Co. NEW YORK jednoducho môžete zohnať na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu! Práve teraz za skvelú cenu 9 EUR.