Detský ručne potlačený koberec Nattiot Baba, 110 x 170 cm

Tento lacný výrobok ide zohnať teraz tu u nás v kategórii detské koberce. Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za... viac informácií »
Detský ručne potlačený koberec Nattiot Baba
Značka: Nattiot
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento lacný výrobok ide zohnať teraz tu u nás v kategórii detské koberce. Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za...

Tento lacný výrobok ide zohnať teraz tu u nás v kategórii detské koberce. Teraz môžete získať akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za priaznivú cenu. Populárna značka Nattiot má skvelé výrobky Presvedčte sa sami! To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! U nás nájdete ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Nattiot. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Svet detí a dospelých je v mnohom odlišný. My chceme, aby mali krásnu izbičku, deti zase, aby sa im v nej dobre hralo a vyčíňalo.

Ako tieto dva svety prepojiť? Na to prišla francúzska značka Nattiot svojimi kobercami, ktoré si zamilujú deti aj rodičia. Koberec bol vlas po vlase viazaný, pletený a strihaný výhradne ručne. To, aby bolo zaručené, že sa vaše deti budú môcť pokojne váľať po zemi a pripadať si pri tom ako v bavlnke.

Tento skvelý tovar Detský ručne potlačený koberec Nattiot Baba, 110 x 170 cm od značky s dlhou tradíciou Nattiot získate online za parádnu cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 152 EUR.