Detský matrac s poťahom z Micro Tencelu Flexa, 140 x 190 cm

Doplňte detskú posteľ obojstranným matracom, ktorý je perfektným riešením pre alergikov alebo deti s veľmi citlivou pokožkou. Vďaka 3 vrstvám... viac informácií »
Detský matrac s poťahom z Micro Tencelu Flexa
Značka: Flexa
849 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doplňte detskú posteľ obojstranným matracom, ktorý je perfektným riešením pre alergikov alebo deti s veľmi citlivou pokožkou. Vďaka 3 vrstvám...

Doplňte detskú posteľ obojstranným matracom, ktorý je perfektným riešením pre alergikov alebo deti s veľmi citlivou pokožkou. Vďaka 3 vrstvám poskytuje maximálny komfort a pohodlie.

Odporúčame najprv matrac používať zo strany s 3cm vrstvou latexu. Po dosiahnutí váhy 40 kg je vhodné matrac otočiť a začať používať jej druhú stranu. Tak doprajte svojim ratolestiam ničím nerušený a príjemný spánok.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi výrobkami podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.
Neodolateľný produkt Detský matrac s poťahom z Micro Tencelu Flexa, 140 x 190 cm ide nakúpiť priamo tu na našom webe umiestnený v rubrike detské matrace. Preskúmajte ďalšie kusy z tejto populárnej kategórie za extra cenu!

Nový produkt Detský matrac s poťahom z Micro Tencelu Flexa, 140 x 190 cm pochádzajúce od značky Flexa ľahko zoženiete na našich stránkach teraz práve naozaj výhodne. Momentálne k dispozícii za 849 EUR.