Detský koberec Zala Living Road Map Charly, 120 × 170 cm

Doprajte svojmu dieťatku koberec, ktorý zútulní miestnosť a zároveň mu poskytne mäkký krok pre bosé nohy. Presne to robí tento roztomilý kúsok od... viac informácií »
Detský koberec Zala Living Road Map Charly
Doprajte svojmu dieťatku koberec, ktorý zútulní miestnosť a zároveň mu poskytne mäkký krok pre bosé nohy. Presne to robí tento roztomilý kúsok od...

Doprajte svojmu dieťatku koberec, ktorý zútulní miestnosť a zároveň mu poskytne mäkký krok pre bosé nohy. Presne to robí tento roztomilý kúsok od spoločnosti Zala Living. Vďaka polyamidovým vláknam je tiež chemicky odolný, odvádza vlhkosť a nevytvára žmolky. Veľa predávaný produkt Detský koberec Zala Living Road Map Charly, 120 × 170 cm nájdete jednoducho tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike detské koberce. Získajte ešte iné produkty z našej rubriky v akcii! U nás ponúkame viac, mrknite tiež na ďalší tovar od značky Zala Living. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Zala Living pre vás pripravuje vysoko kvalitné produkty.

Tento akčný kus Detský koberec Zala Living Road Map od výrobcu Zala Living jednoducho môžete zaobstarať momentálne za mimoriadne nízku cenu. Produkt momentálne predávame za 66 EUR.