Detský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny, 120 x 170 cm

Detský koberec by mal byť nielen pekný na pohľad, ale predovšetkým praktický. Toho si je dobre vedomá aj značka Hansa Home, ktorá vašim ratolestiam... viac informácií »
Detský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny
Značka: Hanse Home
53 EUR
Kúpiť v e-shope »
Detský koberec by mal byť nielen pekný na pohľad, ale predovšetkým praktický. Toho si je dobre vedomá aj značka Hansa Home, ktorá vašim ratolestiam...

Detský koberec by mal byť nielen pekný na pohľad, ale predovšetkým praktický. Toho si je dobre vedomá aj značka Hansa Home, ktorá vašim ratolestiam prináša do detailu vyladenú kolekciu Adventures. Okrem rozkošného dizajnu sa totiž vďaka polypropylénovým vláknam môže pýšiť vysokou odolnosťou, jednoduchou údržbou a v neposlednom rade aj elasticitou vlákien.
Najpredávanejší produkt Detský koberec Hanse Home Adventures možno zaobstarať tiež tu a teraz na našom webe v známej rubrike detské koberce! Pozrite sa na nové výrobky z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Tento unikátny produkt Detský koberec Hanse Home Adventures Zebra Funny, 120 x 170 cm od skvelého výrobcu Hanse Home možno získať práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu! Ceny už od 53 EUR.