Detské rozkladacie kreslo s taburetkou Karup Design Mini Cube Natural

Veľmi žiadaný produkt Detské rozkladacie kreslo s taburetkou od značky so zárukou kvality Karup Design môžete si kúpiť tu a teraz práve za outletovú cenu. Aktuálne za 229 EUR. EAN: 5713655093482
Detské rozkladacie kreslo s taburetkou Karup Design Mini Cube Natural
Značka: Karup Design
229 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Deti milujú farby, ktoré zase pristanú domácnosti. Značka Karup Design to veľmi dobre vie a prichádza s novinkou detského nábytku, ktorá hýri veselými pastelovými odtieňmi.

Variabilné kresielka sa dajú ľahko a rýchlo rozložiť do praktického matraca, takže keď na dieťatko príde únava, nemusíte ho prenášať do vzdialenej postieľky, ale s pomocou pár šikovných grifov vyčaríte spacie hniezdočko raz-dva.

Na tomto videu uvidíte celý princíp transformácie kresielka na podložku, len sa nenechajte zmiasť veľkosťou. Video ukazuje model Cube v koženkovom prevedení pre dospelých:

O značke Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viac priestoru z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.


Veľmi žiadaný produkt Detské rozkladacie kreslo s taburetkou Karup Design Mini Cube Natural obstaráte okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii detské kresielka! Teraz si môžete vybrať nové produkty z tejto populárnej sekcie za extra cenu. U zákazníkov obľúbená značka Karup Design vyrába špičkový tovar. Ponuka platí do vypredania zásob! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme aj v ponuke viac tovaru od dodávateľa Karup Design. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.