Detské bavlnené obliečky na jednolôžko Mr. Fox Space Grandma, 140 x 200 cm

Hravý a neopozeraný dizajn detských obliečok od značky Mr. Fox si vaše malé ratolesti jednoducho zamilujú. Ponúknu však oveľa viac, než len... viac informácií »
Detské bavlnené obliečky na jednolôžko Mr. Fox Space Grandma
Značka: Mr. Fox
46,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hravý a neopozeraný dizajn detských obliečok od značky Mr. Fox si vaše malé ratolesti jednoducho zamilujú. Ponúknu však oveľa viac, než len...

Hravý a neopozeraný dizajn detských obliečok od značky Mr. Fox si vaše malé ratolesti jednoducho zamilujú.

Ponúknu však oveľa viac, než len očarujúci vzhľad. Vďaka bavlnenému materiálu sú veľmi pevné v ťahu, znesú teda ako väčšiu námahu, tak aj častejšie pranie.

Poznámka: súčasťou súpravy je len obliečka na vankúš a paplón.
Veľmi jedinečný produkt Detské bavlnené obliečky na jednolôžko Mr. Fox Space Grandma, 140 x 200 cm dostanete ešte tu a teraz na našom webe v rubrike detské obliečky! Teraz si môžete zaobstarať akčné kusy z tejto obľúbenej rubriky za výhodné peniaze! To nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Mr. Fox. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Známa značka Mr. Fox vám predstavuje vynikajúce produkty.

Obľúbený a akčný tovar Detské bavlnené obliečky na jednolôžko Mr. Fox od nášho známeho výrobcu Mr. Fox môžete získať ešte dnes za neuveriteľne výhodnú cenu. Výhodne za super cenu 46,90 EUR.