Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda Garden, 100 × 120 cm

Nový kus Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda možno zohnať práve teraz na stránkach v sekcii detské obliečky. Teraz kúpite ďalšie produkty... viac informácií »
Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda Garden
Nový kus Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda možno zohnať práve teraz na stránkach v sekcii detské obliečky. Teraz kúpite ďalšie produkty...

Nový kus Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda možno zohnať práve teraz na stránkach v sekcii detské obliečky. Teraz kúpite ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za výborné peniaze! Náš sortiment je široký, máme v ponuke tiež viac produktov od značky Moshi Moshi. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Moshi Moshi svojim zákazníkom ponúka prémiový sortiment
Dizajnéri španielskej značky Moshi Moshi fakt deťom rozumejú!

A tak sa z ich hláv a návrhov na papieri rodia skvelé obliečky, ktoré v noci zaženú všetky nočné mory a cez deň budú perfektnými parťákmi na hry a šantenie.

Súčasťou sady je obliečka na perinu s rozmerom 100 x 120 cm a obliečka na vankúšik 50 x 30 cm.

Veľmi žiadaný kus Detské bavlnené obliečky Moshi Moshi Panda Garden, 100 × 120 cm od známeho dodávateľa Moshi Moshi je možné zaobstarať aktuálne naozaj výhodne. Aktuálne stojí u nás 18 EUR.