Detská nástenná polica z dubového dreva LEGO® Wood

Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do... viac informácií »
Detská nástenná polica z dubového dreva LEGO® Wood
Značka: LEGO®
118 EUR
Kúpiť v e-shope »
Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do...

Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do detskej izby. Jednou z nich je aj táto nástenná polica, ktorá na stene poslúži ako funkčný a zároveň hravý doplnok. Vyrobená je z masívneho červeného duba s certifikátom FSC, ktorého drevo je následne ošetrené mydlom na zvýraznenie prirodzenej štruktúry dreva. Unesie až 10 kg. Z dôvodu ručnej výroby a povahy materiálu sa môžu vyskytnúť drobné odchýlky v štruktúre a farbe. Tento fakt však nie je chybou, iba dodáva jedinečnosť každému jednotlivému kusu. Zľavový tovar možno zohnať jednoducho tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii uncategorized! Zaobstarajte si akčné produkty v spomínanej rubrike za outletovú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, u nás nájdete viac produktov od značky . Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi svojim zákazníkom ponúka vynikajúci tovar.

Tento lacný výrobok Detská nástenná polica z dubového dreva LEGO® Wood od spoločnosti s výborným menom LEGO® je možné ľahko získať dnes za super cenu! Teraz získate od 118 EUR.