Detská kreatívna sada pieskovanie Djeco Trblietavé motýle

Pieskovacia metóda s trblietkami je skvelá zábava. Deti podľa jednoduchého ilustrovaného návodu odlepia vyznačené (očíslovanej) plochy a tie posypú... viac informácií »
Detská kreatívna sada pieskovanie Djeco Trblietavé motýle
Značka: Djeco
20 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pieskovacia metóda s trblietkami je skvelá zábava. Deti podľa jednoduchého ilustrovaného návodu odlepia vyznačené (očíslovanej) plochy a tie posypú...

Pieskovacia metóda s trblietkami je skvelá zábava. Deti podľa jednoduchého ilustrovaného návodu odlepia vyznačené (očíslovanej) plochy a tie posypú farebnými flitrami. Tie na odlepených plochách priľnú a vytvoria krásne plastické obrázky.

Vhodné pre deti od 6 rokov.

O značke

Píšu sa 50. roky minulého storočia, keď Francúzska Véronique Michel-Dales hľadá pre svoje deti nové hračky a s vtedajšou ponukou nie je vôbec spokojná. S prianím, aby hračky jej deti nielen zabavili, ale aj pozitívne rozvíjali, nakoniec prvé hry vytvorí úplne sama.

Na týchto základoch vznikla francúzska značka Djeco, ktorá životy vašich detí obohatí kreatívnymi sadami, didaktickými hračkami a drevenými setmi, ktoré naozaj majú zmysel.
Veľmi žiadaný produkt možno nakúpiť jednoducho na stránkach umiestnený v kategórii detské hračky. Teraz získate ostatné produkty vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

Tento veľmi žiadaný produkt Detská kreatívna sada pieskovanie Djeco Trblietavé motýle od top výrobcu Djeco možno získať tu teraz práve v bezva akcii. Ponuka od 20 EUR.