Detská drevená hračka na povrázku Djeco Koala

Len nedávno sa osmelil k prvým krôčikom a teraz už nezadržateľne behá? Táto hračka je ideálna pre malých pretekárov od 18 mesiacov. Koala je pre... viac informácií »
Detská drevená hračka na povrázku Djeco Koala
Značka: Djeco
36 EUR
Kúpiť v e-shope »
Len nedávno sa osmelil k prvým krôčikom a teraz už nezadržateľne behá? Táto hračka je ideálna pre malých pretekárov od 18 mesiacov. Koala je pre...

Len nedávno sa osmelil k prvým krôčikom a teraz už nezadržateľne behá? Táto hračka je ideálna pre malých pretekárov od 18 mesiacov.

Koala je pre vodenie zabezpečená farebnou stuhou, vtáčik, ktorý je pripevnený pružinkou, sa na jej hlave pri rýchlejšej jazde rozkýva.

Veľa žiadaný tovar Detská drevená hračka na povrázku Djeco Koala možno kúpiť taktiež tu na našom webe umiestnený v kategórii detské hračky. Teraz získate ešte ostatné výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky Djeco. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový výrobok Detská drevená hračka na povrázku od spoľahlivého výrobcu Djeco je možné zaobstarať tady teraz za super peniaze! Teraz zaobstaráte len za 36 EUR.