Dekoratívny rebrík z teakového dreva HSM Collection Pank

Neodolateľný tovar Dekoratívny rebrík z teakového od nášho popredného výrobcu HSM collection nájdete tu až neuveriteľne lacno. Teraz len za 52 EUR. EAN: 8718969034586
Dekoratívny rebrík z teakového dreva HSM Collection Pank
52 EURDostupnosť: SKLADOM 74,90 Kč Sleva -30%
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Doplnky a dekorácie, to sú zdanlivé maličkosti, na ktorých ale tak záleží! Interiér dotiahnu do dokonalosti, dodajú mu útulnosť a nevšednosť. Tento prenádherný kúsok oslavuje krásu prírody a z vášho domova urobí tropické kráľovstvo.

O materiáli:

Teak je tropický strom rastúci na plantážach naprieč Afrikou, Áziou a Latinskou Amerikou. Dorastá do výšky 40 m a priemer jeho kmeňa dosahuje až 1,5 m.

Ide o tvrdé drevo nesúce sa v odtieňoch zlatej a hnedej, ktoré s pribúdajúcimi rokmi tmavne. Prirodzený povrch dreva je drsný a nerovný, čo mu dodáva prírodný a exotický vzhľad.

Drevo je odolné voči rozkladu a kazom a ubráni sa aj termitom. Vďaka tomu je obľúbené nielen v nábytkárstve, ale tiež sa z neho robia napríklad lode!Veľmi obľúbený kus Dekoratívny rebrík z teakového dreva HSM Collection Pank máte možnosť získať bez problémov na našich stránkach v populárnej sekcii ! Vyhľadajte si ešte podobné produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu!