Dekorácia Bloomingville Natelie, výška 93 cm

Máte radi kvetinové dekorácie, ale chcete niečo trvácnejšie ako rezané kvety? Stavte na umelé rastliny v dokonale prirodzenom vzhľade, ktoré oživia... viac informácií »
Dekorácia Bloomingville Natelie
Značka: Bloomingville
15,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte radi kvetinové dekorácie, ale chcete niečo trvácnejšie ako rezané kvety? Stavte na umelé rastliny v dokonale prirodzenom vzhľade, ktoré oživia...

Máte radi kvetinové dekorácie, ale chcete niečo trvácnejšie ako rezané kvety? Stavte na umelé rastliny v dokonale prirodzenom vzhľade, ktoré oživia každý kút a vázu bez toho, aby ste ich museli po pár dňoch vyhodiť.

Značka Bloomingville vie, ako zútulniť a zharmonizovať každý domov pomocou jemných dekorácií inšpirovaných škandinávskym štýlom.

Poznámka: ozdoba je vyrobená z palmových listov a trstiny. Tento akčný tovar Dekorácia Bloomingville Natelie, výška 93 cm je k dispozícii jednoducho tu na webe zaradený v sekcii ! Teraz si môžete zaobstarať kvalitné produkty z tejto známej kategórie vo výpredajovej akcii!

Veľmi jedinečný kus Dekorácia Bloomingville Natelie, výška od spoľahlivého výrobcu Bloomingville pohodlne zoženiete práve tu za úžasnú cenu. Aktuálne stojí u nás 15,99 EUR.