Deka z mikrovlákna DecoKing Jungle Rainforest, 170 x 200 cm

Hebká a hrejivá deka s motívom džungle a listov z dažďového pralesa vytvorí trochu exotiky aj u vás doma. Je vyrobená z mikrovlákna, ktoré... viac informácií »
Deka z mikrovlákna DecoKing Jungle Rainforest
Značka: DecoKing
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hebká a hrejivá deka s motívom džungle a listov z dažďového pralesa vytvorí trochu exotiky aj u vás doma. Je vyrobená z mikrovlákna, ktoré...

Hebká a hrejivá deka s motívom džungle a listov z dažďového pralesa vytvorí trochu exotiky aj u vás doma. Je vyrobená z mikrovlákna, ktoré príjemne hreje a je jemné na dotyk. Zároveň má tú výhodu, že je materiál rýchloschnúci, nebudete tak musieť po vypraní dlho čakať, než sa do nej zase zahalíte.
Tento kvalitný a lacný výrobok Deka z mikrovlákna DecoKing Jungle Rainforest, 170 x 200 cm ide zohnať práve tu na webe zaradený v rubrike deky. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty z našej rubriky v zľave!

Podarený produkt Deka z mikrovlákna DecoKing Jungle Rainforest, 170 x 200 cm od obľúbenej značky so zárukou kvality DecoKing je možné ľahko získať v našej internetovej ponuke za outletovú cenu! Lacno za cenu 21 EUR.