Čierny záhradný vankúš Hartman Xavi, 50 x 50 cm

Ako ešte o niečo vylepšiť letné posedenie na vašej záhrade? Čo tak dávkou pohodlia a štýlu. To presne v sebe skrývajú vonkajšie vankúše od... viac informácií »
Čierny záhradný vankúš Hartman Xavi
Značka: Hartman
22 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ako ešte o niečo vylepšiť letné posedenie na vašej záhrade? Čo tak dávkou pohodlia a štýlu. To presne v sebe skrývajú vonkajšie vankúše od...

Ako ešte o niečo vylepšiť letné posedenie na vašej záhrade? Čo tak dávkou pohodlia a štýlu. To presne v sebe skrývajú vonkajšie vankúše od značky Hartman, ktoré povýši vašu letnú „garden party“ na ďalšiu úroveň. Navrch pridávajú aj ľahkú údržbu. Výplň je kombináciou rýchloschnúcej peny a prírodných materiálov.
Tento unikátny produkt Čierny záhradný vankúš Hartman Xavi, 50 x 50 cm môžete kúpiť bez problémov tu u nás umiestnený v kategórii vonkajšie vankúše. Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu.

Obľúbený a kvalitný kus Čierny záhradný vankúš Hartman Xavi, 50 od skvelej značky Hartman je možné kúpiť na našich stránkach teraz za priaznivú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 22 EUR.