Čierny záhradný odpadkový kôš na kolieskach Keter, 50 l

Efektívne upratovanie záhrady alebo trávniku okolo domu bude oveľa ľahšie s pojazdným košom značky Keter. Pojme veľké množstvo odpadového... viac informácií »
Čierny záhradný odpadkový kôš na kolieskach Keter
Značka: Keter
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Efektívne upratovanie záhrady alebo trávniku okolo domu bude oveľa ľahšie s pojazdným košom značky Keter. Pojme veľké množstvo odpadového...

Efektívne upratovanie záhrady alebo trávniku okolo domu bude oveľa ľahšie s pojazdným košom značky Keter. Pojme veľké množstvo odpadového materiálu aj napríklad odrezaných konárov alebo polienok pod gril. Zároveň sa pýši kvalitným odolným materiálom, ktorý zabezpečí, že vám tento pomocník vydrží veky.

Izraelská značka Keter vyrába svoje produkty tak, aby boli čo najodolnejšie, štýlové a spríjemnili vám každý deň. Ako na to?Vysokokvalitnými materiálmi, ktoré znesú rozmary počasia aj aktívne používanie, a šikovným riešením, ako splniť vaše požiadavky pre spokojné bývanie. Skrátka jedinečný pomocník na celý život. A čo viac. Všetok výrobný proces je úplne šetrný k prírode a založený na recyklácii. Tento obľúbený produkt Čierny záhradný odpadkový kôš na kolieskach Keter, 50 l dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu na webe zaradený v sekcii odpadkové koše. Preskúmajte úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu. Vedúca značka Keter vás obohatí o skvelé výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Zľavnený tovar Čierny záhradný odpadkový kôš na kolieskach Keter, 50 od značky s dlhou históriou Keter ľahko môžete zohnať práve teraz v našej ponuke v zľave! Práve teraz za cenu 23,90 EUR.