Čierny záhradný jedálenský stôl Kave Home Tiaret, 68 x 68 cm

Štýlový záhradný jedálenský stôl pre 2 osoby, to je Kave Home Tiaret. Vrchná doska tohto stola je vyrobená z kompaktného laminátu s dvoma 12 mm... viac informácií »
Čierny záhradný jedálenský stôl Kave Home Tiaret
Značka: Kave Home
349 EUR
Kúpiť v e-shope »
Štýlový záhradný jedálenský stôl pre 2 osoby, to je Kave Home Tiaret. Vrchná doska tohto stola je vyrobená z kompaktného laminátu s dvoma 12 mm...

Štýlový záhradný jedálenský stôl pre 2 osoby, to je Kave Home Tiaret.

Vrchná doska tohto stola je vyrobená z kompaktného laminátu s dvoma 12 mm hrubými plochami. Tieto stoly z HPL sú odolné voči škvrnám, nárazom a oderu, vysokým teplotám, antibakteriálne a vhodné do exteriéru. Stolová doska bola vyrobená v Európe so zníženými emisiami CO2, takže výroba má menší vplyv na životné prostredie.

Oceľová podnož, natretá matnou čiernou farbou, potom už len dodáva stolu potrebnú stabilitu.Tento zľavnený tovar Čierny záhradný jedálenský stôl Kave Home Tiaret, 68 x dá sa zaobstarať v pohode na našich stránkach v kategórii záhradné jedálenské stoly. Teraz môžete nájsť akčné výrobky zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Čierny záhradný jedálenský stôl Kave Home Tiaret, 68 x od výrobcu s dobrým menom Kave Home ľahko môžete nájsť momentálne na webe za neuveriteľne výhodnú cenu. Cena od 349 EUR.