Čierny terakotový kvetináč Bloomingville Avo, výška 12 cm

Vneste do svojho domova uvoľnenú a útulnú atmosféru s bohémsky inšpirovanými doplnkami a dekoráciami od Bloomingville. Pravdepodobne ste si všimli,... viac informácií »
Čierny terakotový kvetináč Bloomingville Avo
Vneste do svojho domova uvoľnenú a útulnú atmosféru s bohémsky inšpirovanými doplnkami a dekoráciami od Bloomingville. Pravdepodobne ste si všimli,...

Vneste do svojho domova uvoľnenú a útulnú atmosféru s bohémsky inšpirovanými doplnkami a dekoráciami od Bloomingville.

Pravdepodobne ste si všimli, že izbové rastliny dokážu dokonale podporiť nespútaného a bujarého ducha každého interiéru. A so štýlovým, ručne vyrobeným kvetináčom to bude stačiť.

Poznámka: vzhľadom na ručnú výrobu nemusí byť kvetináč 100 % vodotesný. Odporúčame umiestniť rastliny do nepriepustnej nádoby.
Tento skvelý produkt máte možnosť zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii kvetináče. Pripravili sme pre vás kvalitné produkty z našej kategórie za rozumné peniaze! Značka Bloomingville dlhodobo vyrába prémiové výrobky. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené produkty značky Bloomingville. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Nový kus Čierny terakotový kvetináč Bloomingville Avo, výška od poprednej značky Bloomingville možno získať dnes za outletovú cenu! Práve teraz za skvelú cenu 19 EUR.