Čierny teleskopický šatníkový stojan Wenko Herkules Duo

Variabilný šatníkový stojan Herkules padne nielen do industriálneho štýlu bývania. Medzi jeho hlavné prednosti patrí predovšetkým jednoduché... viac informácií »
Čierny teleskopický šatníkový stojan Wenko Herkules Duo
Značka: Wenko
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Variabilný šatníkový stojan Herkules padne nielen do industriálneho štýlu bývania. Medzi jeho hlavné prednosti patrí predovšetkým jednoduché...

Variabilný šatníkový stojan Herkules padne nielen do industriálneho štýlu bývania.

Medzi jeho hlavné prednosti patrí predovšetkým jednoduché zostavenie aj rozobratie bez nutnosti vŕtania či skrutkovania. Jednotlivé nosné tyče sú upevnené medzi podlahou a stropom. Jeho veľkosť si môžete ľubovoľne prispôsobiť podľa svojich preferencií, a to do výšky (165 – 300 cm) i do šírky (75 -120 cm).

Pre dostatočný priestor na šaty má každá priečka nosnosť 20 kg. Vďaka priloženému háčiku potom budete mať na dosah aj tie kúsky, ktoré zavesíte vyššie než na dosah.
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť zohnať priamo na našom webe umiestnený v kategórii stojany na oblečenie. Teraz môžete kúpiť podobné produkty z tejto rubriky za parádnu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež viac tovaru značky Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávna značka Wenko vám ponúka vynikajúce výrobky.

Vysoko kvalitný tovar Čierny teleskopický šatníkový stojan od dodávateľa kvalitných produktov Wenko zaobstaráte tu a teraz naozaj lacno. Na našej stránke za 103 EUR.