Čierny stojan na dokumenty Leitz Office

Trendový prvok aj praktická súčasť vašej kancelárie. Stojan na dokumenty od značky Leitz vám poskytne štýlové útočisko pre časopisy, katalógy... viac informácií »
Čierny stojan na dokumenty Leitz Office
Značka: Leitz
14,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Trendový prvok aj praktická súčasť vašej kancelárie. Stojan na dokumenty od značky Leitz vám poskytne štýlové útočisko pre časopisy, katalógy...

Trendový prvok aj praktická súčasť vašej kancelárie. Stojan na dokumenty od značky Leitz vám poskytne štýlové útočisko pre časopisy, katalógy alebo napríklad firemné brožúry. Tento funkčný pomocník sa veľmi ľahko skladá pomocou patentov. Aby ste vždy rýchlo siahli po tom, čo práve potrebujete, je predná strana vybavená kontrastnými bielymi štítkami v kvalitnom kovovom rámčeku. Pre pohodlné prenášanie sú po stranách umiestnené otvory s kovovým obvodom. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného pevného kartónu. Lesklý polypropylénový materiál vytvára atraktívny vzhľad škatule, a pôsobí ako ochrana pre dlhodobé používanie. Tiež sa ľahko udržuje, stačí len pretrieť handričkou a dodáte mu stratený lesk. Výnimočný výrobok ide získať teraz na webe zaradený v kategórii organizéry do pracovne. Teraz kúpite ďalšie výrobky v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Leitz má v ponuke špičkové produkty Nové kúsky každý deň.

Tento exkluzívny produkt Čierny stojan na dokumenty od skvelej a známej značky Leitz ľahko môžete získať tu a teraz za neuveriteľne nízku cenu. Cenovo vychádza na 14,49 EUR.