Čierny skladací hrnček Stojo Biggie Ink, 470 ml

Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju. Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám... viac informácií »
Čierny skladací hrnček Stojo Biggie Ink
Značka: Stojo
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju. Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám...

Rána môžu byť hektické, ale nikdy nám to nesmie znepríjemniť pôžitok z obľúbenej kávy či čaju.

Skladacie tégliky Stojo z kolekcie Biggie vám zaistia takmer pol litra tekutín a to vo všetkých možných hravých farbách.

Čím sú výnimočné?
✓ ľahko ich zložíte do veľkosti tenkého disku, takže sa zmestia aj do tej najmenšej tašky,
✓ pevné viečko a obímka vás chránia pred vyliatím aj obarením,
✓ dajú sa rozložiť na 4 diely, ľahko sa čistia a sú vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry,
✓premyslený dizajnový vzhľad a široká paleta farieb.

O značke Stojo
Táto značka vám dokáže, že zachraňovanie prírody nevyžaduje vždy veľké obete na vašom životnom štýle, a že môže byť veľmi príjemné. Cestovné tégliky Stojo sú vyrobené z bezpečných a recyklovateľných materiálov a hravo nahradia až 500 jednorazových téglikov ročne. Tento akčný kus Čierny skladací hrnček Stojo Biggie Ink, 470 ml máte možnosť nakúpiť práve tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii ! Teraz môžete získať zľavnené produkty z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Stojo poskytuje vynikajúce výrobky. Urobte si radosť! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho viac! Mrknite tiež na ďalšie preverené produkty od dodávateľa Stojo. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný výrobok Čierny skladací hrnček Stojo Biggie Ink, od výrobcu s dlhou históriou Stojo môžete pohodlne získať momentálne na webe za neuveriteľne výhodnú cenu! Akčné ceny od 21,90 EUR.