Čierny set mini zošívačky a dierovač Leitz

Kovový kancelársky set dierovačky a mini zošívačky od Leitz. Kapacita zošívania je 10 listov (80 g/m2). Patentovaná zošívacia technológia DIT... viac informácií »
Čierny set mini zošívačky a dierovač Leitz
Značka: Leitz
18 EUR26 EUR Zľava -28%
Kúpiť v e-shope »
Kovový kancelársky set dierovačky a mini zošívačky od Leitz. Kapacita zošívania je 10 listov (80 g/m2). Patentovaná zošívacia technológia DIT...

Kovový kancelársky set dierovačky a mini zošívačky od Leitz. Kapacita zošívania je 10 listov (80 g/m2). Patentovaná zošívacia technológia DIT zaisťuje zošívanie bez zasekávania drôtiku v papieri. Dierovačka obsahuje ostré dierovacie segmenty, ktoré znižujú silu k dierovaniu, príložník s kontrastnou potlačou jednotlivých formátov a rámček na jasné určenie formátu. Výnimočný tovar Čierny set mini zošívačky a dierovač je dostupný bez problémov na našich stránkach v rubrike papiernictvo. Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty v spomínanej rubrike v zľave! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov značky Leitz. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Leitz predáva vysoko kvalitné výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Tento najpredávanejší produkt Čierny set mini zošívačky a dierovač Leitz od spoľahlivého výrobcu Leitz pohodlne zaobstaráte v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 18 EUR.