Čierny porcelánový hrnček Design Letters Alphabet T, 250 ml

Elegantný a minimalistický hrnček od Design Letters prinesie do vašej domácnosti nádych moderného škandinávskeho štýlu. Jeho hladký čierny povrch... viac informácií »
Čierny porcelánový hrnček Design Letters Alphabet T
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Elegantný a minimalistický hrnček od Design Letters prinesie do vašej domácnosti nádych moderného škandinávskeho štýlu. Jeho hladký čierny povrch...

Elegantný a minimalistický hrnček od Design Letters prinesie do vašej domácnosti nádych moderného škandinávskeho štýlu. Jeho hladký čierny povrch zdobia výrazné kontrastné nápisy, vďaka ktorým si každý môže vybrať svoj vlastný kúsok.

Výrobok je z kostného porcelánu, ktorý je už po stáročia obľúbený vďaka svojej vysokej kvalite, pevnosti a ľahkosti. Často hľadaný produkt Čierny porcelánový hrnček Design Letters Alphabet T, 250 ml máte možnosť dostať pohodlne tu na stránkach v populárnej rubrike čaj a káva. Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii! Predný dodávateľ Design Letters dodáva svojim zákazníkom špičkové výrobky Veď to vidíte sami! U nás ponúkame viac, mrknite na ďalšie preverené kúsky od značky Design Letters. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar Čierny porcelánový hrnček Design od značky s dlhou históriou Design Letters jednoducho nájdete na našich stránkach extra výhodne. Stojí teraz u nás 21,90 EUR.