Čierny plynový ohnisko ENDERS Nova LED L

Aj počas chladnejších mesiacov môžete stráviť príjemné večery na terase. Vďaka tomuto nastaviteľnému vonkajšiemu krbu ECO (s výkonom 1 - 2,5 kW)... viac informácií »
Čierny plynový ohnisko ENDERS Nova LED L
Značka: ENDERS
314 EUR369 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Aj počas chladnejších mesiacov môžete stráviť príjemné večery na terase. Vďaka tomuto nastaviteľnému vonkajšiemu krbu ECO (s výkonom 1 - 2,5 kW)...

Aj počas chladnejších mesiacov môžete stráviť príjemné večery na terase. Vďaka tomuto nastaviteľnému vonkajšiemu krbu ECO (s výkonom 1 – 2,5 kW) s mimoriadne dlhou dobou ohrevu a zrkadlovým reflektorom s farebne zladeným skleneným valcom si môžete vychutnať pozorovanie hviezd v teple. Prídavné LED svetlá v hornej časti sa dajú zapínať a vypínať nezávisle od seba a výška plameňa horáka je tiež plynule nastaviteľná.
Výnimočný produkt Čierny plynový ohnisko ENDERS Nova ide zohnať priamo na webe umiestnený v kategórii tepelné vonkajšie žiariče! Máme pre vás ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za najlepšie ceny!

Vynikajúci tovar Čierny plynový ohnisko ENDERS Nova LED L od kvalitnej značky ENDERS môžete pohodlne kúpiť práve teraz na našej webovej stránke vo výpredajové akciu! Teraz za akčnú cenu 314 EUR.