Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Junco, ø 120 cm

Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku v domácnosti. Schádza sa pri ňom rodina i priatelia. Vyberte si taký, ktorý... viac informácií »
Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Junco
Značka: Teulat
499 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku v domácnosti. Schádza sa pri ňom rodina i priatelia. Vyberte si taký, ktorý...

Jedálenský stôl je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku v domácnosti. Schádza sa pri ňom rodina i priatelia. Vyberte si taký, ktorý najlepšie podčiarkne krásu vášho interiéru a zároveň u neho prežijete krásne chvíle.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti. Obľúbený a akčný tovar Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Junco, ø 120 cm obstaráte bezprostredne na našom webe v populárnej sekcii jedálenské stoly! Pripravili sme pre vás obľúbené produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty od značky Teulat. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Významná značka Teulat pre vás vyrába prémiový tovar Ponuka platí do vypredania zásob.

Veľmi obľúbený tovar Čierny okrúhly jedálenský stôl Teulat Junco, od obľúbeného výrobcu Teulat ľahko získate práve teraz na našej webovej stránke za skvelú cenu. Aktuálne stojí u nás 499 EUR.