Čierny nástenný držiak na toaletný papier Wenko Classic Plus

Úplne unikátny produkt je dostupný teraz tu na našom webe v obľúbenej rubrike držiaky na toaletný papier! Vyberte si parádne produkty v spomínanej... viac informácií »
Čierny nástenný držiak na toaletný papier Wenko Classic Plus
Značka: Wenko
17 EUR
Kúpiť v e-shope »
Úplne unikátny produkt je dostupný teraz tu na našom webe v obľúbenej rubrike držiaky na toaletný papier! Vyberte si parádne produkty v spomínanej...

Úplne unikátny produkt je dostupný teraz tu na našom webe v obľúbenej rubrike držiaky na toaletný papier! Vyberte si parádne produkty v spomínanej kategórii za super cenu. Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na ďalšie produkty od dodávateľa Wenko. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Wenko má na sklade špičkové výrobky
Kolekciu praktických kúpeľňových doplnkov Classic od značky Wenko môžete k stene prirobiť pomocou skrutiek, ale ak sa nepovažujete za veľkých kutilov, môžete siahnuť po prísavke od rovnakej značky.

Výrobok môžete prirobiť pomocou skrutiek a hmoždiniek, ktoré sú súčasťou balenia.

Inštaláciu ale môžete urobiť aj bez vŕtania. Stačí si vybrať jeden z týchto doplnkov:

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Vacuum-Loc Classic Plus – ide o výnimočný vákuový sací systém, ktorý zaručuje silnú priľnavosť k povrchom.

Samodržiaci nástenný háčik Wenko Turbo-Loc Classic Plus – nástenný držiak so špeciálnou lepiacou podložkou, ktorá ponúka extrémne silnú priľnavosť ku všetkým hladkým povrchom.

Sada 2 samodržiacich nástenných háčikov Wenko Power-Loc Classic Plus – extrémne pripevnenie na všetky povrchy, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnoho typov plastov. Možno použiť i na drsné a mierne nerovné plochy.

Poznámka: vzdialenosť medzi otvormi pre montáž je 6,5 cm.

Tento veľmi obľúbený produkt Čierny nástenný držiak na toaletný papier Wenko Classic Plus od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Wenko máte možnosť nakúpiť u nás vo výpredajové akciu. Teraz si môžete kúpiť za 17 EUR.