Čierny LED lampáš Star Trading Eddy, výška 15,5 cm

Dolaďte váš balkón či terasu LED lampáš Eddy, ktorý vnesie do chladnejších večerov štipku hrejivosti a útulnosti. Na funkčnosti dodá zabudovaný... viac informácií »
Čierny LED lampáš Star Trading Eddy
Značka: Star Trading
18,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dolaďte váš balkón či terasu LED lampáš Eddy, ktorý vnesie do chladnejších večerov štipku hrejivosti a útulnosti. Na funkčnosti dodá zabudovaný...

Dolaďte váš balkón či terasu LED lampáš Eddy, ktorý vnesie do chladnejších večerov štipku hrejivosti a útulnosti. Na funkčnosti dodá zabudovaný solárny panel, ktorý sa postará o samostatné nabíjanie zo slnečného žiarenia. Lampáš presvetlí aj miesta, kde nie je prístup k elektrickému napájaniu.
Tento neodolateľný produkt máte možnosť nájsť tiež na našom webe zaradený v sekcii dekoratívne osvetlenie. Vyhľadajte si skvelé produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu! Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke tiež ďalší kvalitný tovar od značky Star Trading. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Slávny výrobca Star Trading pre svojich zákazníkov ponúka špičkové produkty.

Vysokokvalitný tovar Čierny LED lampáš Star Trading Eddy, od nášho známeho výrobcu Star Trading jednoducho zaobstaráte v súčasnosti za rozumné peniaze! Ceny od 18,99 EUR.