Čierny kvetináč Grapano Rondi, ø 29,3 cm

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie... viac informácií »
Čierny kvetináč Grapano Rondi
Značka: Grapano
156 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie...

Kvetináče z umelého granitu značky Grapano v sebe snúbia funkčnosť s nadčasovou minimalistickou eleganciou. Sú ideálne na vnútorné aj vonkajšie použitie, ktorému sú prispôsobené v niekoľkých smeroch: – Vďaka mrazuvzdornému spracovaniu odolávajú chladnému počasiu. – Farba s UV filtrami zaisťuje stálofarebnosť, ktorú neovplyvní ani kontakt s priamym slnkom. – Vyššia hmotnosť zaručuje stabilitu, takže sa o rastlinu nemusíte obávať ani za veterného počasia. Súčasťou sú tiež filcové krytky na ochranu podlahy pred poškriabaním a gumová zátka na uzavretie drenážneho otvoru. Tá je určená iba v prípade vnútorného umiestnenia – zvyšková voda na dne kvetináča by v prípade zamrznutia mohla svojím rozpínaním spôsobiť poškodenie. Vonkajší plášť čistite pomocou bežných domácich prostriedkov – jemných emulzií (typu Cif) či vody a detergentov (Jar a pod.). Vyhýbajte sa používaniu kief, drôteniek či abrazívnych čistiacich prostriedkov s obsahom piesku – to všetko by mohlo poškodiť lesklý hladký povrch. Poznámka: Na spodnej strane dna sa vyskytujú nerovnosti, ktoré sú spôsobené procesom liatia materiálu do formy. Nemajú vplyv na stabilitu kvetináča a pri umiestnení na zem sa nedajú vidieť. Tento unikátny tovar Čierny kvetináč Grapano Rondi, ø 29,3 cm môžete získať bez problémov tu u nás umiestnený v rubrike kvetináče! Zaobstarajte si výnimočné produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke tiež viac skvelých kúskov od výrobcu Grapano. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento najpredávanejší produkt Čierny kvetináč Grapano Rondi, ø 29,3 od spoločnosti s úžasnou reputáciou Grapano pohodlne zoženiete teraz za parádnu cenu. Ponuky od 156 EUR.