Čierny kovový úložný box LABEL51, dĺžka 60 cm

Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok... viac informácií »
Čierny kovový úložný box LABEL51
Značka: LABEL51
137 EUR
Kúpiť v e-shope »
Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok...

Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok zvládne ležérne a bez námahy oživiť každý kút vášho domova ♥

Značka LABEL51 bola založená roku 2012. Ide o holandského výrobcu nábytku, osvetlenia a dekorácií, ktorý ponúka štýlové kolekcie plné unikátnych a autentických produktov, ktoré svojím moderným, napriek tomu však nestarnúcim dizajnom, ozdobia každý interiér. Kvalitný a veľmi žiadaný kus máte možnosť nakúpiť priamo tu a teraz na našom webe v známej sekcii úložné boxy! Pripravili sme výnimočné produkty z tejto sekcie za akčnú cenu! Obľúbená značka LABEL51 pre svojich zákazníkov ponúka prémiové výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe.

Tento zľavnený produkt Čierny kovový úložný box LABEL51, od kvalitnej značky LABEL51 jednoducho zaobstaráte práve tu lacno! Ponuky už od 137 EUR.