Čierny kovový stojan na dáždniky LABEL51

Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok... viac informácií »
Čierny kovový stojan na dáždniky LABEL51
Značka: LABEL51
79 EUR
Kúpiť v e-shope »
Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok...

Neuhladené doplnky v štýle starých tovární útulným domovom pristane. Vnáša do nich totiž kúsok rebélie a neobyčajnosti. Aj tento kovový kúsok zvládne ležérne a bez námahy oživiť každý kút vášho domova ♥

Značka LABEL51 bola založená roku 2012. Ide o holandského výrobcu nábytku, osvetlenia a dekorácií, ktorý ponúka štýlové kolekcie plné unikátnych a autentických produktov, ktoré svojím moderným, napriek tomu však nestarnúcim dizajnom, ozdobia každý interiér.
Neodolateľný kus dá sa zaobstarať bezstarostne na našom webe v známej sekcii stojany na dáždniky. Preskúmajte výnimočné výrobky z našej kategórie z pohodlia domova. Populárny výrobca medzi zákazníkmi LABEL51 pre svojich zákazníkov predáva top sortiment Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! U nás totiž nájdete ďalší preverený tovar od výrobcu LABEL51. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Čierny kovový stojan na dáždniky LABEL51 s pečaťou kvality značky LABEL51 máte možnosť dostať práve za primerané peniaze! Teraz možno objednať len za 79 EUR.