Čierny konferenčný stolík WOOOD Mesa, ø 78 cm

Bez odkladacieho stolíka sa žiadna obývačka nezaobíde - je praktickým doplnkom, na ktorý môžete položiť šálku čaju, knihu či mobilný telefón.... viac informácií »
Čierny konferenčný stolík WOOOD Mesa
Značka: WOOOD
137 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bez odkladacieho stolíka sa žiadna obývačka nezaobíde - je praktickým doplnkom, na ktorý môžete položiť šálku čaju, knihu či mobilný telefón....

Bez odkladacieho stolíka sa žiadna obývačka nezaobíde – je praktickým doplnkom, na ktorý môžete položiť šálku čaju, knihu či mobilný telefón. Skrátka všetko, čo potrebujete mať pri odpočívaní na pohovke po ruke.

Tento kúsok ale nie je len praktickým kusom nábytku. Je predovšetkým stelesnením minimalistického a nadčasového dizajnu, ktorý vášmu domovu náramne pristane ♥ Veľmi žiadaný kus Čierny konferenčný stolík WOOOD Mesa, ø 78 cm ide získať ľahko tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii konferenčné stolíky. Získajte ešte podobné kúsky z tejto známej rubriky za extra cenu!

Tento veľmi obľúbený tovar Čierny konferenčný stolík WOOOD originál od značky WOOOD jednoducho môžete nájsť v našej ponuke so zľavou. Produkt nakúpite teraz u nás za 137 EUR.