Čierny koberec House Nordic Bombay Rug, 180 x 240 cm

Tiež milujete dotyk príjemného koberca na bosých nohách? Tento sa pýši úžasným dizajnom, takým, ktorý zaujme, ale zároveň ho ľahko zakomponujete... viac informácií »
Čierny koberec House Nordic Bombay Rug
Značka: House Nordic
196 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tiež milujete dotyk príjemného koberca na bosých nohách? Tento sa pýši úžasným dizajnom, takým, ktorý zaujme, ale zároveň ho ľahko zakomponujete...

Tiež milujete dotyk príjemného koberca na bosých nohách? Tento sa pýši úžasným dizajnom, takým, ktorý zaujme, ale zároveň ho ľahko zakomponujete do vášho interiéru. S týmto kúskom nešliapnete vedľa!

House Nordic:

Značka z Dánska s viac ako 20-ročnou tradíciou prepája čistý dizajn, perfektnú funkčnosť a kvalitné materiály. Do domácnosti prinesie škandinávsky štýl, útulne a neuveriteľné pohodlie. Podľahnite jeho kúzlu aj vy ♥
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Čierny koberec House Nordic Bombay Rug, 180 x 240 máte možnosť zaobstarať teraz tu na webe v známej rubrike koberce! Preskúmajte kvalitné kusy z tejto obľúbenej sekcie za parádnu cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac výrobkov značky House Nordic. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Čierny koberec House Nordic Bombay od skvelej značky House Nordic zaobstaráte teraz v ponuke stále výhodne! Teraz nakúpite za 196 EUR.