Čierny keramický tanier MIJ Black Pearl, ø 20 cm

Vychutnajte si estetické stolovanie s keramickým riadom od japonskej značky MIJ, ktorý na váš stôl prinesie podmanivú atmosféru. Každý kus je... viac informácií »
Čierny keramický tanier MIJ Black Pearl
Značka: MIJ
15 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vychutnajte si estetické stolovanie s keramickým riadom od japonskej značky MIJ, ktorý na váš stôl prinesie podmanivú atmosféru. Každý kus je...

Vychutnajte si estetické stolovanie s keramickým riadom od japonskej značky MIJ, ktorý na váš stôl prinesie podmanivú atmosféru. Každý kus je inšpirovaný kultúrou a tradíciami tejto jedinečnej krajiny, čo umocňuje autentický zážitok z jedla.

Riad je odolný voči umývaniu v umývačke riadu, môžete ho umývať v umývačke riadu a nemusíte sa obávať ohrievania v mikrovlnnej rúre. Navyše je vyrobený ručne – každému kusu bola venovaná individuálna starostlivosť a pozornosť.
Najpredávanejší produkt možno získať taktiež na našom webe umiestnený v kategórii taniere. Teraz si môžete kúpiť ďalšie výrobky v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Veľmi obľúbený tovar Čierny keramický tanier MIJ Black Pearl, ø 20 cm od top výrobcu MIJ ľahko získate ešte dnes extra výhodne! Stojí teraz u nás 15 EUR.