Čierny kameninový dezertný tanier ÅOOMI Luna, ø 17 cm

Vďaka temnej kolekcii tanierov ÅOOMI Luna budú servírované pokrmy žiariť ako hviezdy na nočnej oblohe. Tomuto čiernemu tanieru to pristane v... viac informácií »
Čierny kameninový dezertný tanier ÅOOMI Luna
Značka: ÅOOMI
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vďaka temnej kolekcii tanierov ÅOOMI Luna budú servírované pokrmy žiariť ako hviezdy na nočnej oblohe. Tomuto čiernemu tanieru to pristane v...

Vďaka temnej kolekcii tanierov ÅOOMI Luna budú servírované pokrmy žiariť ako hviezdy na nočnej oblohe. Tomuto čiernemu tanieru to pristane v kombinácii so šálkou z rovnakej kolekcie, ale i s kúskami z kolekcie Mess alebo Dust.

Značka ÅOOMI si navyše potrpí na ručnej výrobe, vďaka ktorej je každý kúsok jedinečný.
Tento riad je vyrobený z kvalitnej glazovanej kameniny, vypalovanej pri vysokých teplotách.

V rámci tejto kolekcie Mess si môžete zadovážiť šálky rôznych veľkostí, napríklad s objemom 80 ml, ale i taniere v rovnakom dizajne.

Poznámka: vhodné pre umývanie v umývačke a použitie v mikrovlnnej rúre. Z bezpečnostných dôvodov nie je určené pre deti.
Tento výnimočný tovar Čierny kameninový dezertný tanier ÅOOMI Luna, ø 17 cm môžete kúpiť ľahko na webe v obľúbenej rubrike taniere. Získajte nové produkty z tejto populárnej rubriky za super ceny!

Unikátny a obľúbený výrobok Čierny kameninový dezertný tanier ÅOOMI Luna, ø 17 cm od spoľahlivej značky ÅOOMI môžete pohodlne kúpiť tu a teraz so zľavou! Výhodne za super cenu 21 EUR.