Čierny jedálenský stôl Ragaba TRIVENTI, 80 × 120 cm

Jedálenský stôl TRIVENTI oslní tradičnými tvarmi, ktoré tvoria spolu s moderne poňatým prevedením dokonalé duo. Doska je vyrobená z masívneho... viac informácií »
Čierny jedálenský stôl Ragaba TRIVENTI
Značka: Ragaba
529 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jedálenský stôl TRIVENTI oslní tradičnými tvarmi, ktoré tvoria spolu s moderne poňatým prevedením dokonalé duo. Doska je vyrobená z masívneho...

Jedálenský stôl TRIVENTI oslní tradičnými tvarmi, ktoré tvoria spolu s moderne poňatým prevedením dokonalé duo.

Doska je vyrobená z masívneho jaseňového dreva s prekrásnou štruktúrou, a čo sa nôh týka, v našej ponuke ich nájdete v hranatej aj oblej forme.

Stôl je najdôležitejším kusom nábytku celého domova, práve u neho sa totiž schádza celá rodina. Preto si na jeho návrhu aj výrobe dávajú dizajnéri Ragaba poriadne záležať!
Veľmi jedinečný tovar Čierny jedálenský stôl Ragaba TRIVENTI, 80 × 120 cm možno nakúpiť tiež tu na našich stránkach zaradený v kategórii jedálenské stoly. Teraz môžete nájsť ešte iné kusy z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty značky Ragaba. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca Ragaba vám predstavuje špičkový sortiment.

Vysokokvalitný produkt Čierny jedálenský stôl Ragaba TRIVENTI, značky Ragaba nájdete teraz v ponuke výhodne! Výhodne teraz u nás za 529 EUR.