Čierny hranatý plastový lavór Addis, 40 x 32 x 14 cm

Pri praní, vešaní bielizne, ale aj ďalších činnostiach súvisiacich s upratovaním iste oceníte praktický lavór z odolného materiálu. Objem 10 l.... viac informácií »
Čierny hranatý plastový lavór Addis
Značka: Addis
6 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pri praní, vešaní bielizne, ale aj ďalších činnostiach súvisiacich s upratovaním iste oceníte praktický lavór z odolného materiálu. Objem 10 l....

Pri praní, vešaní bielizne, ale aj ďalších činnostiach súvisiacich s upratovaním iste oceníte praktický lavór z odolného materiálu. Objem 10 l. Akčný produkt máte možnosť získať bezstarostne tu u nás v známej kategórii lavóry. Teraz si môžete vybrať nové produkty z našej kategórie z pohodlia domova! Dodávateľ Addis poskytuje vynikajúce produkty. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás tiež viac kvalitného tovaru od dodávateľa Addis. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Čierny hranatý plastový lavór Addis, 40 x 32 x 14 cm od značky so skvelou reputáciou Addis pohodlne dostanete aktuálne na našej webovej stránke výhodne! Lacno za 6 EUR.