Čierny budík v dekore mramoru Karlsson Triangle, výška 8,6 cm

Budík Triangle od spoločnosti Karlsson vyniká jedinečným trojuholníkovým dizajnom, ktorý spája minimalistickú eleganciu s príjemnou hravosťou.Tento... viac informácií »
Čierny budík v dekore mramoru Karlsson Triangle
Značka: Karlsson
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Budík Triangle od spoločnosti Karlsson vyniká jedinečným trojuholníkovým dizajnom, ktorý spája minimalistickú eleganciu s príjemnou hravosťou.Tento...

Budík Triangle od spoločnosti Karlsson vyniká jedinečným trojuholníkovým dizajnom, ktorý spája minimalistickú eleganciu s príjemnou hravosťou.
Tento zľavnený kus Čierny budík v dekore mramoru Karlsson Triangle, výška 8,6 cm nájdete pohodlne tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike hodiny. Pripravili sme pre vás ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelého tovaru značky Karlsson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený tovar Čierny budík v dekore mramoru Karlsson od obľúbenej značky Karlsson získate momentálne za výborné peniaze. Práve teraz za cenu 26,90 EUR.