Čierny batoh s USB portom My Valice FREEDOM Smart Bag

Či už do školy, práce či za dobrodružným objavovaním sveta, batoh z kolekcie FREEDOM je ideálnym spoločníkom pre aktívne žijúcich ľudí. Jeho... viac informácií »
Čierny batoh s USB portom My Valice FREEDOM Smart Bag
Značka: Myvalice
41,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Či už do školy, práce či za dobrodružným objavovaním sveta, batoh z kolekcie FREEDOM je ideálnym spoločníkom pre aktívne žijúcich ľudí. Jeho...

Či už do školy, práce či za dobrodružným objavovaním sveta, batoh z kolekcie FREEDOM je ideálnym spoločníkom pre aktívne žijúcich ľudí.

Jeho veľkou výhodou je možnosť nabíjania mobilných zariadení. Stačí do špeciálnejho vrecka vnútri vložiť váš POWERBANK a káblom cez vstavaný USB konektor pripojiť napríklad k mobilu alebo hudobnému prehrávaču. Už nebude hroziť, že by ste počas cestovania či výletu niekde v prírode boli bez energie. Nabíjať môžete za každej situácie.

Batoh je ideálnym spoločníkom do práce či na schôdzky v meste. Má dostatok miesta pre notebooky s uhlopriečkou až 15,6 „.

Batoh má veľa praktických priehradok a vreciek na všetky potrebné veci. Na ramenných popruhoch máte k dispozícii malé vrecko na zips, do ktorého sa zmestia kreditné karty a doklady. Praktické je aj vrecko na tej časti batohu, ktorú máte pri jeho používaní na chrbte. Vďaka nemu budete mať svoju peňaženku stále pod kontrolou.

Dizajnéri mysleli aj na vaše pohodlie. Preto zaistili, aby batoh mal ortopedické polstrované ramenné popruhy.

O značke:
Turecká značka My Valice založená roku 1998 v Istanbule ponúka rozmanitú škálu cestovných kufrov, tašiek a batohov. Ich hlavným krédom je tvoriť také kúsky, ktoré budú nielen dobre vyzerať, ale ktoré vám uľahčia cestovanie, či už to bude kamkoľvek. Tento vynikajúci kus Čierny batoh s USB portom My Valice FREEDOM Smart Bag ide zohnať práve tu na našom webe v populárnej sekcii batohy. Mrknite na úplne nové výrobky z tejto známej sekcie na pár kliknutí. Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke však tiež ďalší tovar od dodávateľa Myvalice. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný výrobok Čierny batoh s USB portom My Valice od výrobcu so skvelou povesťou Myvalice máte možnosť nájsť v súčasnosti stále výhodne. Teraz nakúpite za 41,90 EUR.