Čierno-zelená kameninová šalátová misa Bitz Mensa, ø 30 cm

Kolekcia riadu Mensa od dánskej značky Bitz je charakteristická kombináciou elegantného prevedenia s nezameniteľnými funkčnými vlastnosťami.... viac informácií »
Čierno-zelená kameninová šalátová misa Bitz Mensa
Značka: Bitz
62,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia riadu Mensa od dánskej značky Bitz je charakteristická kombináciou elegantného prevedenia s nezameniteľnými funkčnými vlastnosťami....

Kolekcia riadu Mensa od dánskej značky Bitz je charakteristická kombináciou elegantného prevedenia s nezameniteľnými funkčnými vlastnosťami. Vyrobená je z kameniny pokrytej výraznou lesklou glazúrou. Medzi jej hlavné prednosti patrí predovšetkým odolnosť proti vysokým teplotám a pevnosť. O jedinečný vzhľad sa postará ručná výroba, drobné nuansy aj variácie glazúry iba dodávajú jedinečnosť každému kúsku.
V zľave produkt Čierno-zelená kameninová šalátová misa Bitz Mensa, ø 30 cm môžete zaobstarať teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike misy! Nájdite si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, mrknite na viac produktov od značky Bitz. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný produkt Čierno-zelená kameninová šalátová misa Bitz od známej značky Bitz môžete pohodlne získať ešte dnes za výhodnú cenu! Momentálne v akcii za 62,90 EUR.