Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 25 cm

Elegantná kolekcia čierno-sivého riadu s trendy sprejovaným finišom zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a... viac informácií »
Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl
Značka: MIJ
24 EUR
Kúpiť v e-shope »
Elegantná kolekcia čierno-sivého riadu s trendy sprejovaným finišom zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a...

Elegantná kolekcia čierno-sivého riadu s trendy sprejovaným finišom zaručene vyvolá obdiv. Jednoduchosť ide ruka v ruke s kvalitou a funkčnosťou a každý naservírovaný pokrm bude ešte neodolateľnejší.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nikde neuvidíte. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Neodmysliteľným bonusom je fakt, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie. V zľave výrobok ide získať ešte na našich stránkach umiestnený v sekcii taniere. Teraz si môžete zaobstarať parádne výrobky z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu MIJ. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov MIJ dlhodobo ponúka prémiové výrobky. Môžete sa presvedčiť sami.

Tento akčný a v zľave tovar Čierno-sivý keramický tanier Mij Pearl, ø 25 cm od spoľahlivej značky MIJ nájdete aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 24 EUR.